Booking for : Beyrut Turu

Beyrut Turu

Tur Detayları

İstanbul,Beyrut

Gezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Tur Lideriniz ile buluşarak başlıyor. Çıkış işlemleri sonrası Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile Beyrut’a hareket ediliyor. Beyrut’a varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turuna başlıyoruz. Beyrut’un simgelerinden Güvercin Kayalıkları,Paris sokaklarını hatırlatan Solidere, saat kulesi ile meşhur Nejmeh Meydanı, meydanda yer alan tarihi Ortodoks Kilisesi, tarihi Roma Hamamı kalıntıları, Osmanlı döneminde kışla olarak inşa edilen ve günümüzde Başbakanlık ve Parlamento olarak kullanılan binaları, Birleşmiş Milletler Binası, Lübnan’ın yeniden yapılanmasında önemli rol oynayan eski başbakan Refik Hariri’nin mezarı ve Mohamed El-Amin camisi göreceğimiz yerlerin başında yer alıyor. Turumuzun bitiminde verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer.  Geceleme otelimizde.

 Beyrut

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan  yemekli Jeita-Harissa-Byblos turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

Beyrut

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz esktra düzenlenecek olan yemekli Baalbeck-Anjar-Ksara turuna katılabilirler.Geceleme otelimizde.

 

Beyrut,İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrasında havalimanına transfer.Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Bilgiler

  • Fiyat : TL

Yardım İçin

444 12 38

info@bydrumi.com

Diğer Turlar