Booking for : Odessa Turu

Odessa Turu

Tur Detayları

İstanbul, Odessa

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar terminalinde buluşma ve check-in işlemlerinin ardından Onur Havayollarının tarifeli seferi ile Odessa’ya hareket. Varışımızın ardından Odessa şehir turu için yola çıkıyoruz. Karadeniz’in en önemli şehirlerinden Odessa bir zamanlar Tatarlar’ın ve Osmanlılar’ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Gezi esnasında; Potemkin merdivenleri,. Tolstoy ve Catherine Sarayları göreceğimiz yerler arasındadır. Buradan yürüyerek Odessa’nın gezilmeye değer yerlerinden “Promorsk Bulvarı”ndan eski kent merkezine geçerek; Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagogu gördükten sonra turumuzu bitiriyoruz. Turumuzun ardından, otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

Odessa

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur liderimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Katakomb Yeraltı Tünelleri Turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

Odessa

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz tur liderimiz tarafından organize edilecek olan ekstra Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

Odessa, İstanbul

Sabah uyandırma, odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Ardından Odessa havalimanına hareket ediyoruz. Check in işlemlerinin ardından Onur Havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Bilgiler

  • Süre : 3 Gece, 4 Gündüz
  • Fiyat : TL

Yardım İçin

444 12 38

info@bydrumi.com

Diğer Turlar