Booking for : St. Petersburg Turu

St. Petersburg Turu

Tur Detayları

İstanbul, St. Petersburg

Gezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile varış noktamız St. Petersburg. Varışımızın ardından bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turumuz için hareket ediyoruz. Panoramik turumuzda; Nevski Caddesi, Isaac Katedrali, muhteşem cephesi ile Amirallik Binası, şair Puşkin’in heykelinin süslediği Sanatçılar Meydanı, devrimin simgesi Aurora Gemisi göreceğimiz yerler arasında. Şehir turu sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

St. Petersburg

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Puşkin (Çar Kasabası) Gezisi‘ne katılabilir. Yapılan gezimizin ardından ekstra olarak düzenlenen Peter ve Paul Kalesi Gezisi ‘ne katılabilirsiniz. Gezimiz sonrası serbest zaman. Akşam saatlerinde gerçekleşecek ekstra Rus Gecesi Gezisi‘ne katılabilirsiniz. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

St. Petersburg

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Neva Nehri’nde Tekne Gezisi‘ne katılabilir. Ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Hermitage Müzesi Gezisi‘ne katılabilirler. Öğleden sonra bir diğer ekstra gezi alternatifimiz Peterhof Gezisi. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

St. Petersburg, İstanbul

Gezinin son günü, otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyor. Ardından tur liderinizin belirteceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yollarının tarifeli seferleri ile İstanbul Atatürk Havalimanı’na doğru uçuşumuz başlıyor. İstanbul’a varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

Bilgiler

  • Fiyat : TL

Yardım İçin

444 12 38

info@bydrumi.com

Diğer Turlar